AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
+90 534 400 50 02

Sosyal Medyada Biz}

Ucuz Şapka

Ucuz Şapka

Promosyon / şapka / ithal / ucuz / fiyat / ajans / baskı / istanbul

Ucuz şapka adından anlaşılacağı üzere promosyon için dağıtılan şapkalardır. Tamamen maliyet düşünülerek hazırlanan bu şapkalar kamu kuruluşları, siyasi parti miting ve etkinlikleri , davet seminer toplantı ve gösteriler için hazırlanmaktadır.  

Kalitesine bakılmadan her isteyene verilen bu şapkalar yurt dışından ithal edilmektedir. Fiyatı ucuz olan bu şapkaların üzerine tek renk, iki renk, ve renkli baskı yapılabilmektedir.

ÖZDEMİR ŞAPKA  olarak her türlü etkinlik ve sosyal aktivitelerinizde ucuz şapka ithalatı ve baskısı yapılarak zamanında tarafınıza teslim edilmektedir.

08 Aralık 2019
1.977 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Şapka, Promosyon Şapka İmalatı, Promosyon Tshirt İmalatı, Tafetta Yelek, Polar Bere, Polar Atkı, Polar Eldiven, Bahçıvan Tulum, şapka imalatı, promosyon şapka, baskılı şapka, tshirt, tişört, promosyon tshirt, kaliteli şapka, polar bere, polar atkı, bere, atkı, polar eldiven, tafetta yelek, anorak yelek, polo yaka tshirt, sıfır yaka tshirt, sweashirt, yelek, hürtaç şapka, şapka promosyon, promosyon şapka imalatı, şapka imalat, reklam şapka, şapka üretimi, promosyon şapkalar, tişört imalat,
ARGİŞ BİLİŞİM