AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
+90 534 400 50 02

Sosyal Medyada Biz}

Şapka

Şapka

Şapka

Şapka, yazın Açıkhava ve güneşin bol olduğu yerlerde kullanılan, son yıllarda promosyon ürün olarak çok tercih edilen kullanışlı promosyon ürünüdür.

Şapkalar çoğunlukla uzak doğudan ithal edilmekle birlikte ülkemizde de üretimi yapılmaktadır. Ancak ülkemizde üretilen şapkalar kalite bakımından daha iyi olmakla beraber fiyat bakımından yüksektir.

Personeline günlük kullanımlar için şapka yaptırmayı düşünen kişiler 1. Kalite şapka yani özel şapka diktirmektedir. Ancak promosyon olarak şapka dağıtımı yapmak isteyen firmalar genellikle promosyon ucuz şapka, biyeli şapka yada 2. Kalite şapka yaptırmaktadır.

Yurtdışından hazır getirilen şapkalarda baskı sistemi uygulanmaktadır. Hazır şapkaların üzerine nakış yapılması çok zor olmakla beraber bir bu sorunu çözmüş bulunmaktayız. Ancak üretimini yaptığımız şapkalarda ise ister baskı ister nakış çalışması istenilen logolar da uygulanabilmektedir.

Şapkalar günlük yada birkaç günlük etkinlik için hazırlanacaksa yada siyasi partilerin seçim zamanında miting için kullanacağı şekilde hazırlanacaksa, promosyon şapka yada ucuz şapka yaptırılmalıdır. Eğer şirketinizin yada kurumunuzun müşterilerine dağıtmak için hazırlatılacaksa o zaman ikinci kalite yada biyeli şapkalar tercih edilebilir.

Uzun soluklu kullanımlar için özel şapka dikimi yapılmalıdır. Bu şapkalar diğer şapkalara göre farklılık göstermektedir. Yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmekte, 6 adet kuş gözü kullanılmakta siperliği kalın olmakta içerisinde terletmez astar bulunmakta ve arka emniyet kısmı metal kordondan yapılmaktadır. Dikişleri hazır şapkalara göre daha sağlıklı ve 2 kat fazla yapılmaktadır.

08 Aralık 2019
335 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Şapka, Promosyon Şapka İmalatı, Promosyon Tshirt İmalatı, Tafetta Yelek, Polar Bere, Polar Atkı, Polar Eldiven, Bahçıvan Tulum, şapka imalatı, promosyon şapka, baskılı şapka, tshirt, tişört, promosyon tshirt, kaliteli şapka, polar bere, polar atkı, bere, atkı, polar eldiven, tafetta yelek, anorak yelek, polo yaka tshirt, sıfır yaka tshirt, sweashirt, yelek, hürtaç şapka, şapka promosyon, promosyon şapka imalatı, şapka imalat, reklam şapka, şapka üretimi, promosyon şapkalar, tişört imalat,
ARGİŞ BİLİŞİM